Програмне забезпечення MD Office

mdПрограмний комплекс MD Office є зручним і доступним інструментом для заповнення вантажної митної декларації, товаротранспортних та товаросупровідних документів.
НВО “Поверхность МД” займається розробкою програмних продуктів для ЗЕД понад 15 років й пропонує сучасне та ефективне програмне забезпечення.

До програмного комплексу MD Office входять:

MD Info – Сучасна потужна інформаційна система з зовнішньо-економічної діяльності. Нормативно-довідкова база, що містить десятки тисяч документів, як митних органів, так і інших міністерств та відомств, УКТЗЕД, доступні всі зручності притаманні роботі в середовищі Windows, унікальні можливості пошуку документів, робота з тематичними підбірками.

MD Declaration – Програма для складання вантажної митної декларації – задовольнить будь-які Ваші примхи. Розробниками реалізовано «легендарну» таблицю довідки-розрахунку митної вартості при оформленні ВМД, систему підготовки інвойсів, пряму роботу по внесенню інформації по інвойсу з таблиць MS Excel. Заповнення, друк, перевірка і формування електронної копії ВМД, ТСД, листів-узгоджень, карточки-акредитації, повідомлення про транзитне переміщення; повна візуалізація бланку ВМД; пошукова система, що працює по будь-якій графі ВМД, використання мережевої бази даних.

MD Form -Програма дозволяє оформити документи, що супроводжують митне оформлення: МД-7, CMR, залізничні накладні, провізні відомості, рахунки-фактури, видаткові накладні, прості векселя і ін.

Модуль МЛС – Облік товарів на митному складі; різноманітні форми звітності з діяльності складу; введення інформації з електронної копії ВМД; статистика й аналіз роботи складу.

Більш детальну інформацію про програмний комплекс, умови придбання та сервісне обслуговування Ви зможете отримати за номером телефону:

+38(096) 545-46-77

*- при розробці сторінки використано матеріали сайту “WWW MD Office