Акредитація на митниці

АкредитаціяПершим етапом здійснення зовнішньоекономічної діяльності є акредитація підприємства в митних органах України. Нормативно-правові акти що визначають обов’язковість та порядок взяття на облік суб’єктів ЗЕД в Україні:
Митний Кодекс України від 13 березня 2012 року стаття 455.
Наказ Міністерства фінансів України № 552 від 15 червня 2015р.”Про затвердження Порядку обліку осіб, які здійснюють операції з товарами”.
Взяття на облік осіб, які здійснюють операції з товарами, проводиться одноразово у відповідному підрозділі будь-якої митниці Особа, яка здійснює операції з товарами (або її представник, повноваження якого підтверджені довіреністю або письмовим договором між ним та особою, яку він представляє), для взяття на облік подає заяву про взяття на облік особи, яка здійснює операції з товарами, за формою N 1-ЗЕД.

Для постановки на облік (акредитації) та отримання облікового номера підприємство подає митному брокеру такі документи:

– Виписку про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності, у виконавчому комітеті міської, районної в місті Ради за його місцезнаходженням, свідоцтво про реєстрацію представництва іноземного суб’єкта господарської діяльності в Україні (копія).
– Довідку уповноваженого банку про наявність гривневого розрахункового та валютних рахунків (копія).
– Ксерокопії паспорту та коду ІПН директора, відповідальних осіб, номери їх телефонів.
– Договір на митно-брокерські послуги.
– Підписану заяву за формою N 1-ЗЕД.
За результатами розгляду кожної отриманої заяви не пізніше наступного робочого дня після її отримання відповідний підрозділ митниці ДФС інформує особу про взяття особи на облік та повідомляє її обліковий номер шляхом видачі або направлення поштою витягу з Реєстру осіб, які здійснюють операції з товарами за форомою №2-ЗЕД.

Опубліковано в Послуги митного брокера Мітки: , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*